Blog

Úpravy fotek » Nová rubrika

5. prosince 2010 v 14:00 | Amee Lone^^
Rozhodla jsem se přidělat novou rubriku. Fotky si používejte, jak chcete, ale nemažte můj podpis. Jinak budu zlá. Bude mi jedno, jak dlouho máte blog a kolik práce jste na tom udělali, prostě se postarám o to, aby to byl váš poslední prohřešek. takže nemazat podpis!!!

Úpravy fotek

Nový design :)

26. listopadu 2010 v 20:56 | Amee Lone^^
Tak nějak jsem zjevně asi tušila, proč s tímto designem počkat. Ano, Miz se stal v pondělní Raw novým WWE Championem. Snad se vám líbí (i když ve většině případech ho asi znát nebudete).

Na krátký sestřih se můžete kouknou ve videu, které jsem vytvořila. A to je vlastně i důvod, proč tu nejsem. 100% radši dělám videa, a když už dělám grafiku dávám jí na svůj jiný blog (nesnažte se hledat, není na blog.cz).

Ne, designy na přání nedělám a v současné době ani nenastavuji designy z katalogu!!!

Těch pár lidiček, kterým je dělám si nejlépe sami přišli na to, jak mě zkontaktovat a já se poté rozhoduji jestli udělám, nebo ne. Když neodpovídám, znamená to ne!


Just-Graphic-4U.blog.cz

Amee bude týden pryč + nový layout :)

5. srpna 2010 v 20:49 | Amee Lone^^
Určitě jste si všimli nového layoutu. No, chtěla jsem se svámi rozloučit stylově :) A upřímně doufám, že se mi to povedlo :) Je to jeden z mých nejlepšáích designů :)
Po dobu, co tu nebudu tady bude Katie a bude Vám k dispozici :) Třeba přidá i svojí grafiku (já doufám, že jo, ať mám co prohlížet, až se vrátím :))
Už teď se na vás těším, v poslední době mě grafika hrozně moc baví tak toho čekejte hodně :) Možná otevřu i designy na přání :) Zatím pá lásky* Vaše Ams*

By Amee Lone: Just-Graphic-4U.blog.cz

Jdu nastavovat nový lay :)

4. července 2010 v 14:45 | Amee Lone^^
Jdu nastavovat new lay :) Vsadím se, že ho nebudu umět nastavit :D To by mě hodně naštvalo :D

Téma: Summer ;)
Náhled:

Summer By Amee Lone

Nový lay :)

7. března 2010 v 15:00 | x Amee Lone x
Během dneška nastavím nový design :) Tady máte náhled. Jak se vám líbí?:)
Btw: Všimněte si té změny :D Žádná Audrey, ale Alex (Awww ♥.♥) :D

Chtělo by to new dess, že?

19. února 2010 v 16:19 | x Amee Lone x

Tak přemýšlím, že asi udělám nový design :) Tenhle je tu už dlouho :D Bude asi zase s Audrey, protože ona k tomuhle blogu prostě patří ^^ Podle mě je dost vystajlovaná, a proto jí ráda používám do dessů ;)


Miluju její vlasy :D

Thank You For Visits =o*

30. ledna 2010 v 18:39 | *Katie*
Takže, dnes jsme konečně dosáhly hranice 200 návštěvníků. Děkujeme všem za návštěvu a doufáme, že náš blog budete navšťěvovat i nadále. Budeme se snažit přidávat více grafiky a designů. Snad se náš blog dostane na větší úroveň :

About Designs 2

29. ledna 2010 v 13:21 | x Amee Lone x

Ahojky :)
Tak jak jsem včera slíbila, zkoušela jsem nový dessy :) Jeden mám pro sebe, druhý je pro Vás... Teď jdu dělat další :) Ale ještě předtím Vám ho sem hodím do Free Dessů, takže si ho můžete brát :)
Tak zatím ♥

Má to cenu?

20. ledna 2010 v 15:29 | x Amee Lone x

Má vůbec cenu dělat Free designy? Nikdo si je tady nebere... A přitom ty by mě bavili nejvíc =( Tak napište, jestli v nich má vůbec cenu pokračovat, popř. jakou celebritu/y by jste přidali do rubrik? =) Už tady byl návrh Scene rubrika, to je dobrý, scene mám ráda, udělám ji :) Ale, co dalšího? :)

Designy Tohoto Blogu

8. prosince 2009 v 21:51 | Amee
01.
02.

Nová spoluadminka

1. listopadu 2009 v 19:49 | Amee

Ahojky :)
Jak jste si mohli všimnout změnila jsem design, ale to není jedinné. Přibrala jsem novou spoluadminku a jak už to bývá zvykem je to opět má všemi milovaná Katie :)Tak Tě tady vítám Katie a doufám, že se Ti tu bude líbit :)
Další změna je ta, že jsme rozšířily rubriky o Graphics, kam budeme přidávat svou grafiku, jako jsou blendy, signatury, avatary atd.

Spřátelujeme s grafickými blogy, blogyo TH, Avril a Twilight. Jiné blogy jsou výjimkou, ale zkusit to můžete :) V komentářích ;D Nejlepší Affska potom budou pod Red Carpet.

You know you love me xoxo Amee ♥

O tom, co se stalo...

25. října 2009 v 14:51 | Amee
Ahoj...
Myslím, že to řeknu jednoduše. Od té doby, co jsem přijela z prázdnin v Anglii mě grafika moc nebrala. Rozhodně ne designy. Teď jsem se sem asi rozhodla vrátit. Budu pro Vás dělat designy, ale odmítám dělat designy s Miley Cyrus! Já jí prostě ráda nemám a tudíž mne nebaví dělat s ní grafiku... Pardon, nic proti Vám milovníkům nemám, ale já se toho neúčastním.

Takže, co teď? Zdřejmě tu přibude design s Avril, který nemám komu dát a rozšířím tento blog o rubriky jako moje grafika. Díky moc

Vaše

Proč jsou objednávky pozastavené?

17. srpna 2009 v 11:56 | Amee

"Odpoveď je jednoduchá, Everybody Dance Now" :D jak by řekli All X :D

Já to řeknu jinak. Ve středu odjíždím do Anglie se podívat na mojí těhotnou ségru :) Moje kámoška Niki se mnou jede a ještě sestřenka :) Připojení k internetu tam mít budu a dokonce i normální photofiltre, ale kdo by chtěl na "dovolený" sedět u PC? Já teda ne... Takže ve středu se s vámi rozloučím... A ve čtvrtek už budu nakupovat :) Jedu si tam vybavit šatník, protože mají hodně levný oblečení a mega slevy :D
Už mi chybí do obědnávek jenom jeden design a potom ještě udělám design na svůj blog (http://de-alohafromhell.blog.cz). Ten design na něm je jenom přechodný, protože nebyl čas, tak se nelekněte :D

Jinak přibudou další 2 designy do "Vyber si", protože si pro ně majitelé nepřišli. Jde o Demi Lovato a Miley Cyrus, tak doufám, že si je někdo vezme :)

Majitelům nových designů: "Hodně se snažím, aby se Vám co nejvíce líbili... Občas mi nějakej nevyjde a to hlavně, když si přesně zadáte i z čeho chcete ty fotky (např: Hannah Montana fotky ze 3. série), ale snažím se a snad se Vám líbí :)"

Menší Info

13. srpna 2009 v 22:07 | Amee
Nazdar lidi :D
Jsem ráda, že si takhle objednáváte designy, nic méňě teď jsou objednávky pozastavené... Důvodem je to, že jich mám celkem dost a potřebuji to stihnout do středy. Ve středu večer odlétám na týden do anglie a nebudu tam mít svůj PhotoFiltre studio ;D

Takže všechny objednané designy by měli být do 5 dnů! Pokud je to pro někoho dlouho, tak do komentářů napište, že objednávku rušíte! nerada bych je dělala zbytečně!

Další věc je, že já nejsem nijak extra velký fanda Miley Cyrus a vzhledem k tomu, že většina objednávek je s ní tak možná povolím jenom ty co jí tam chtít nebudou :P Nemám nic proti nim, jen mě prostě nebaví Miley, tak se nezlobte. Těm co se zapsali před pozastavením samozdřejmě design s ní udělám :)

Welcome ♥

12. srpna 2009 v 12:26 | Amee

Ahojky :)
Tak Vás vítám na nové grafické stránce, kde si můžete vybrat designy nebo si je objednat, tak aby se Vám líbily ;D

Později jsem přidám i rubriku vyzvedni si design, aby jsme to měli celkové ;D

Doufám, že se Vám mé designy budou líbit a buete si je nechávat dělat :D

P.S. Moc děkuju Katie (http://fabulous-actress.blog.cz), žes mě k tomu dokopala :) Jenom mi nejdoe do hlavy ty komentáře... Ty už mi děláš reklamu? :D
 
 

Reklama